ldn-et
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

4 posters

Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Alzhe!mer Mon Jun 18, 2007 12:26 pm

Hééééj! Co je s Váma??? Jste jako přejetý!!! confused Vždyť to bylo poprvé, co jsme s někým hráli, navíc s klukama, ktěří jsou fakt dobří střelci, tak proč brečet? Sad Kde je nějakej humor? Myslíte, že oni nikdy nedostali??? Alespoň jsme jim dokázali, že se z nich nepo**rem!!! Bojovali jste statečně, až do trpkého konce!!! Nevzdali jste se!!! Moc Vám za to děkuju, fakt moc.... DÍKY!!!

p.s: Dělám tady hrdinu, a skoro celou noc jsem z toho nespal. lol! Ale do polštáře jsem nebrečel... lol!
Alzhe!mer
Alzhe!mer
velkej pa!ent
velkej pa!ent

Male
Poeet p?íspivku : 66
Age : 57
Lokalizace pacienta : Klášterec nad Ohří
Profese : Engineer, Covert ops, Spectator...
Zájmy : Věčné čekání na spawn
Registration date : 21. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Ep!leps!e Mon Jun 18, 2007 1:55 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


No to co jsme rekli, to jsme dodrzeli.

Hrajeme pro zabavu a radost ze hry. -Splneno

Je nam jedno, kdyz to cele projedeme. -Splneno

rabbit rendeer santa flower sunny cherry albino queen king jocolor bounce lol!
Ep!leps!e
Ep!leps!e
Admin
Admin

Male
Poeet p?íspivku : 199
Age : 46
Lokalizace pacienta : Sedčice
Profese : Hlavně MINAŘ :)
Zájmy : Těch je!
Registration date : 16. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Ep!leps!e Mon Jun 18, 2007 1:58 pm

Ale ve treti mape, dostavali na frak Laughing

7 na 4, to by bylo aby ne, ale uz byli nervni, si tezovali, ze lezime u bedny a stavime branu a ze jeste davam min, ale to jsem si preci nemohl nechat ujit.

Akorat aby mi nekdo z naseho tymu skakat snad 10x na minu ? Very Happy Tomu se rika uspech. Mne je stejne jasny, ze to bylo naschval, abych mel radost, ze mi na ne nekdo stoupl Laughing
Ep!leps!e
Ep!leps!e
Admin
Admin

Male
Poeet p?íspivku : 199
Age : 46
Lokalizace pacienta : Sedčice
Profese : Hlavně MINAŘ :)
Zájmy : Těch je!
Registration date : 16. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Park!nson Mon Jun 18, 2007 2:08 pm

Já se musím přiznat, že jsem takový výsledek nečekal. A i nějaká ta slzička ukápla, no možná mi jen na řasách roztával sníh.
Ještě jsem potom hrál S Hatchetmanem Oasis, dal jí cca 2 minuty před koncem a odvetka se nekonala. Nazval mě svináckým kemperem a že tací jsme všichni. Jo a já jsem navíc i LAMA. Tak nevím co vlastně ten celonoční pláč způsobilo.
Ale pak jsme chvilku diskutovali a zjistil jsem, že to není špatný člověk. Pokud někdo má zájem, mohu mu poslat část našeho rozhovoru mailem.No
Jen používá jiný slovník než my. Ale je mlád a tím pádem má i šanci své chování změnit. Vyzval mě na šachy, hrál je závodně a určitě lépe než já. Je to i možné, nejsem příbuzný sester Polgárových, jen mě překvapuje ta jistota, nu což, dostanu ještě jeden výprask. Asi se někdo nahoře rozhodl, že napraví to, co nestihli rodiče.
Park!nson
Park!nson
velkej pa!ent
velkej pa!ent

Male
Poeet p?íspivku : 88
Age : 52
Lokalizace pacienta : Jirkov
Profese : Zkouším CvOpse, ale asi jsem málo sfině
Zájmy : vážná hudba, klasická literatura
Registration date : 18. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz/

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Park!nson Mon Jun 18, 2007 2:11 pm

Ano Aleši, bylo to schválně, nechtěl jsem, aby nějaká nevinná obět zemřela několik let po naší válce. A navíc jsi mohl pocvičit kladení. bounce
Park!nson
Park!nson
velkej pa!ent
velkej pa!ent

Male
Poeet p?íspivku : 88
Age : 52
Lokalizace pacienta : Jirkov
Profese : Zkouším CvOpse, ale asi jsem málo sfině
Zájmy : vážná hudba, klasická literatura
Registration date : 18. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz/

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Alzhe!mer Mon Jun 18, 2007 3:04 pm

To je ono!!! Very Happy Jste zpět!!! Very Happy Jak již správně poznamenal Aleš, zůstali jsme sví, a hrajeme dál hru, která nám vyhovuje, a kterou máme rádi. Ještě jednou vám Všem děkuji... Embarassed

Ještě bych Vám chtěl připomenout, že jsme svou prohrou vykonali dobrý skutek. Dovedete si představit tu radost v očích chlapců z CoF? Ty rozzářené tvářičky? Jsem dojat...
Alzhe!mer
Alzhe!mer
velkej pa!ent
velkej pa!ent

Male
Poeet p?íspivku : 66
Age : 57
Lokalizace pacienta : Klášterec nad Ohří
Profese : Engineer, Covert ops, Spectator...
Zájmy : Věčné čekání na spawn
Registration date : 21. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Alzhe!mer Mon Jun 18, 2007 3:54 pm

lol! Takhle nějak jsme včera vypadali:

Image hosted by servimg.com
Alzhe!mer
Alzhe!mer
velkej pa!ent
velkej pa!ent

Male
Poeet p?íspivku : 66
Age : 57
Lokalizace pacienta : Klášterec nad Ohří
Profese : Engineer, Covert ops, Spectator...
Zájmy : Věčné čekání na spawn
Registration date : 21. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Ep!leps!e Mon Jun 18, 2007 7:18 pm

Alzhe!mer napsal:lol! Takhle nějak jsme včera vypadali:


Laughing lol! santa Naprosto vystizny obrazek!
Ep!leps!e
Ep!leps!e
Admin
Admin

Male
Poeet p?íspivku : 199
Age : 46
Lokalizace pacienta : Sedčice
Profese : Hlavně MINAŘ :)
Zájmy : Těch je!
Registration date : 16. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Amnez!e Mon Jun 18, 2007 8:59 pm

Alzhe!mer napsal:Hééééj! Co je s Váma??? Jste jako přejetý!!! confused Vždyť to bylo poprvé, co jsme s někým hráli, navíc s klukama, ktěří jsou fakt dobří střelci, tak proč brečet? Sad Kde je nějakej humor? Myslíte, že oni nikdy nedostali??? Alespoň jsme jim dokázali, že se z nich nepo**rem!!! Bojovali jste statečně, až do trpkého konce!!! Nevzdali jste se!!! Moc Vám za to děkuju, fakt moc.... DÍKY!!!

p.s: Dělám tady hrdinu, a skoro celou noc jsem z toho nespal. lol! Ale do polštáře jsem nebrečel... lol!

No ja jsem z toho vseho zas tak prekvapeny nebyl, protoze vsichni CoF s vyjimkou Hatchetmana jsou vyjimecni strelci a hlavne hodne rychli, osobne si myslim, ze jsme si to rozdali s jednym z nejlepsich klanu na GP. Delali jsme co jsme mohli, ale jako velkou porazku bych to nebral, prece nejsme uplne zdravi kdyz se lecime, a oni toho zrejme chytre vyuzili, rostaci...

________________________
Simon, Amnez!e
All my life I wanted computer... now I want back my life
Amnez!e
Amnez!e
pořádnej pac!ent
pořádnej pac!ent

Male
Poeet p?íspivku : 146
Age : 54
Lokalizace pacienta : Nymburk
Registration date : 29. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz/

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Amnez!e Mon Jun 18, 2007 9:24 pm

Park!nson napsal:Já se musím přiznat, že jsem takový výsledek nečekal. A i nějaká ta slzička ukápla, no možná mi jen na řasách roztával sníh.
Ještě jsem potom hrál S Hatchetmanem Oasis, dal jí cca 2 minuty před koncem a odvetka se nekonala. Nazval mě svináckým kemperem a že tací jsme všichni. Jo a já jsem navíc i LAMA. Tak nevím co vlastně ten celonoční pláč způsobilo.
Ale pak jsme chvilku diskutovali a zjistil jsem, že to není špatný člověk. Pokud někdo má zájem, mohu mu poslat část našeho rozhovoru mailem.No
Jen používá jiný slovník než my. Ale je mlád a tím pádem má i šanci své chování změnit. Vyzval mě na šachy, hrál je závodně a určitě lépe než já. Je to i možné, nejsem příbuzný sester Polgárových, jen mě překvapuje ta jistota, nu což, dostanu ještě jeden výprask. Asi se někdo nahoře rozhodl, že napraví to, co nestihli rodiče.

Mart'as, ja si te hodne vazim, ale dovol mi nesouhlasit s tim co si napsal. Ja vim, ze je to muj nazor, ale prece bych ho chtel tady rici.
Hatchetman mozna zly clovek neni, ale rozhodne je clovek kteremu se neda verit.


* Uz snad potreti tvrdi, ze konci s ET a furt ho hraje.
* Proc LDN nazyva LAMY kdyz sam pred tydnem chtel k Nam do klanu?
* Jak me muze nazyvat nekdo LAMA ktery ma normalne ve hre pomer 15/35 a z toho je asi 8 killu z airstriku?
* Na LAMU si necham nadavat od Smouly, Fiveanda, Ference atd. cili lidi, co uz neco v ET dokazali
* Hlaska "Great Shot" je mu cizi = nedokaze pochvalit vykon soupere, na vsechno ma vysvetleni - ten kempil, dalsi ho zabil zezadu atd.
* Nazyva Nas kemperi - a co je on schovanej za zdi s airstrike v ruce cekajici aby mu nabehla stamina zbrane a hodil ji na spawn?
* Jak te nekdo muze nazvat SRAB za to, ze plnis objectiv a snazis se udrzet pozici? = vzpomen si na vcerejsi zapas v 3 mape, kdyz jste spolecne 2 engove stavili branu?
* Ver, ze Hatchetman je hodny, kdyz se mu ve hre dari, jinak napada a urazi
* Proto s nim uz nekomunikuji a timto chci uzavrit kapitolu WARD / HATCHETMAN na tomto webu - uz me zajima jen deni v lecebne a jeji pacienti.

Jen takovy muj nazor, uz budu hodnej...

________________________
Simon, Amnez!e
All my life I wanted computer... now I want back my life
Amnez!e
Amnez!e
pořádnej pac!ent
pořádnej pac!ent

Male
Poeet p?íspivku : 146
Age : 54
Lokalizace pacienta : Nymburk
Registration date : 29. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz/

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Park!nson Tue Jun 19, 2007 7:58 am

Ahoj,

ta chvála měla lehce ironický nádech. Už to, že nás nazýva lamami svědčí o něčem. Ale je to chlap, tak pokud jej někdo vyzve 1vs1 , určitě do toho půjde. A určitě nechá spektovat celé GP Shocked
Park!nson
Park!nson
velkej pa!ent
velkej pa!ent

Male
Poeet p?íspivku : 88
Age : 52
Lokalizace pacienta : Jirkov
Profese : Zkouším CvOpse, ale asi jsem málo sfině
Zájmy : vážná hudba, klasická literatura
Registration date : 18. 05. 07

http://ldn-et.wz.cz/

Návrat nahoru Goto down

Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ Empty Re: Dostali jsme výprask, no A? Děje se něco? -NEDĚJÉÉÉÉÉÉÉ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru